Učitelji

I. TRIADA

ODDELEKRAZREDNIČARKADRUGI UČITELJDOPOLDANSKE GOVORILNE UREELEKTRONSKI NASLOV(I)
1. aSimona VUZEM
Anica BABNIKsimona.vuzem(at)ossentvid.si
anica.babnik(at)ossentvid.si
1. bNevenka BABIČ KOZAMERNIK
Asta ČEMAŽARnevenka.kozamernik-babic(at)ossentvid.si
asta.cemazar(at)ossentvid.si
2. aMirjana KEBERmirjana.keber(at)ossentvid.si
2. bIrena TROŠTirena.trost(at)ossentvid.si
3. aIrena ŠMITirena.smit(at)ossentvid.si
3. bNika MALOVRHnika.malovrh(at)ossentvid.si

II. TRIADA

ODDELEKRAZREDNIČARKAPOUČUJEDOPOLDANSKE GOVORILNE UREELEKTRONSKI NASLOV
4. aNataša LAH4. a: SLO, MAT, LUM, GUM, DRU, NIT
natasa.lah(at)ossentvid.si
4. bPolona PETRIČ4. b: SLO, MAT, LUM, GUM, DRU, NITpolona.petric(at)ossentvid.si
5. aMarja GODLER5. a: SLO, MAT, GOS
5. a, b: DRU, LUM
6. a, b: ZGO, GEO
marja.godler(at)ossentvid.si
5. bNataša BOŽIČ5. b: SLO, MAT, GOS
5. a, b: NIT, GUM
6. a, b: NAR
natasa.bozic(at)ossentvid.si
6. aMarjan TKAVCTIT: 6. do 8. r.
FIZ: 8. r.
IP: OGK, ELE, FVZ
NIP: NIT 4, 5, 6
marjan.tkavc(at)ossentvid.si
6. bKaja KOKELJDSPkaja.kokelj(at)ossentvid.si

III. TRIADA

ODDELEKRAZREDNIČARKAPOUČUJEDOPOLDANSKE GOVORILNE UREELEKTRONSKI NASLOV
7. aHojka HOENIGMANTJA: 4. b, 5. a, 6. b, 7. a, 8. r., 9. r.hojka.hoenigman(at)ossentvid.si
7. bGetruda KOSTAJNŠEK POŠTRAKTJA: 6. a, 7. b, 8. r., 9. r.
IP: NI 1, NI 2, NI 3
gertruda.kostajnsek-postrak(at)ossentvid.si
8. aMaruška KERINSLO: 6. a, 8. r., 9. r.maruska.kerin(at)ossentvid.si
8. bMaja RUPNIK NOVAKGEO: 7. r., 8. r., 9. r.
ZGO: 7. r., 8. r., 9. r.
maja.rupnik-novak(at)ossentvid.si
9. a Aljaž SLIVNIKMAT: 6. a, 7. a, 8. r., 9. r.aljaz.slivnik(at)ossentvid.si
9. bMihaela ULČARNAR: 7. r.
BIO: 8. in 9. r.
KEM: 8. in 9. r.
mihaela.ulcar(at)ossentvid.si

UČITELJI NERAZREDNIKI

UČITELJPOUČUJEDOPOLDANSKE GOVORILNE UREELEKTRONSKI NASLOV
Simona BLATNIKŠPO: 5. do 9. r. (Ž)
IP: PLE, ŠZZ
NIP: NIŠ 4, 5, 6
simona.blatnik(at)ossentvid.si
Temida ČAMERNIKOPBtemida.camernik(at)ossentvid.si
Vesna KIRBIŠ SKUŠEKLUM: 6. do 9. r.
IP: LS 2, LS 3
vesna.kirbis(at)ossentvid.si
Damjana KORITNIKOPBdamjana.koritnik(at)ossentvid.si
Andreja KOZLEVČARGUM: 6. do 9. r.
OPZ in MPZ
andreja.kozlevcar(at)ossentvid.si
Karmen NOVAKTJA: 3. r., 4. a, 5. b, 8. r., 9. r.
NIP: NIN 5, NIN 6
karmen.novak(at)ossentvid.si
Luka NOVAKŠPO: 4. r. (M)
IP: ŠZZ
OPB
luka.novak(at)ossentvid.si
Janko ROŠELJŠPO: 5. do 9. r. (M)
IP: IŠPR, IŠPN, ŠZS
NIP: NIŠ 4, 5, 6
janko.roselj(at)ossentvid.si
Andrejka
ROZMAN
GOS: 6. a, b
Vodja šolske prehrane
andrejka.rozman(at)ossentvid.si
Jaka
SAJE
FIZ: 9. r.
MAT: 8. r., 9. r.
Pomočnik ravnateljice
jaka.saje(at)ossentvid.si
Jožef SKAZASLO: 6. b, 7. r., 8. r., 9. r.joze.skaza(at)ossentvid.si
Tajda ŠTRUKELJMAT: 6. b, 7. b, 8. r.
IP: UBE, MME, ROM
NIP: NIR 4, 5, 6
tajda.strukelj(at)ossentvid.si
Maša VIDENŠEKDKE: 7. r. in 8. r.
IP: FIL
OPB
masa.vidensek(at)ossentvid.si
Sara VRHOVECŠPO: 4. r. (Ž)
OPB
sara.vrhovec(at)ossentvid.si
Nataša ŽNIDERŠIČ ŠUSTERJV
Knjižničarka
natasa.znidersic(at)ossentvid.si
Darija PREMKTJA: 1. r., 2. r.
OPB
Dostopnost