Zaposleni

VODSTVO

  ELEKTRONSKI NASLOV
Nada PAJravnateljicanada.paj(at)guest.arnes.si
Jaka SAJEpomočnik ravnateljicejaka.saje(at)guest.arnes.si

UČITELJI

I. TRIADA

ODDELEKRAZREDNIČARKADRUGI UČITELJDOPOLDANSKE GOVORILNE UREELEKTRONSKI NASLOV(I)
1. aMirjana KEBERLuka NOVAKmirjana.keber(at)guest.arnes.si
luka.novak(at)guest.arnes.si
1. bIrena TROŠTTemida ČAMERNIKirena.trost(at)guest.arnes.si
temida.camernik(at)guest.arnes.si
2. aNevenka BABIČ KOZAMERNIKnevenka.kozamernik(at)guest.arnes.si
2. bSimona VUZEMsimona.vuzem(at)guest.arnes.si
3. aIrena ŠMITirena.smit(at)guest.arnes.si
3. bNika MALOVRHnika.malovrh(at)guest.arnes.si

II. TRIADA

ODDELEKRAZREDNIČARKAPOUČUJEDOPOLDANSKE GOVORILNE UREELEKTRONSKI NASLOV
4. aNataša LAH4. a: SLO, MAT, LUM, GUM, DRU, NIT
natasa.lah(at)guest.arnes.si
4. bPolona PETRIČ4. b: SLO, MAT, LUM, GUM, DRU, NIT;
OPB
polonca.petric(at)guest.arnes.si
5. aMarja GODLER5. a: SLO, MAT, GOS
5. a, b: DRU, LUM
6. a, b: ZGO, GEO
marja.godler(at)guest.arnes.si
5. bNataša BOŽIČ5. b: SLO, MAT, GOS
5. a, b: NIT, GUM
6. a, b: NAR
natasa.bozic(at)guest.arnes.si
6. aHojka HOENIGMANTJA: 4. a, 5. a, 5. b, 6. a, 7. a, 8. a, 8. r, 9. rhojka.hoenigman(at)guest.arnes.si
6. bGertruda KOSTAJNŠEK POŠTRAKTJA: 6. b, 7. b, 8. r, 9. r
IP: NI 1, NI 2, NI 3
gertruda.kostajnsek-postrak(at)guest.arnes.si

III. TRIADA

ODDELEKRAZREDNIČARKAPOUČUJEDOPOLDANSKE GOVORILNE UREELEKTRONSKI NASLOV
7. aMaruška KERINSLO: 6. a, 7. a, 8. r., 9. r.
OPB
maruska.kerin(at)guest.arnes.si
7. bMaja RUPNIK NOVAKGEO: 7. r, 8. r, 9. r
ZGO: 7. r, 8. r, 9.r
maja.rupnik-novak(at)guest.arnes.si
8. aAljaž SLIVNIKMAT: 6. a, 7. a, b, 8. raljaz.slivnik(at)guest.arnes.si
8. bMihaela ULČARNAR: 7. r.
BIO: 8. in 9. r.
KEM: 8. in 9. r.
IP: ORG
mihaela.ulcar(at)guest.arnes.si
9. a Tajda ŠTRUKELJMAT: 6. b., 9. r.
IP: UBE, MME, ROM
NIP: RAČ 4, 5, 6
tajda.strukelj(at)guest.arnes.si
9. bJožef SKAZASLO: 6. a, 7. b, 8. r, 9. r
jozef.skaza(at)guest.arnes.si

UČITELJI NERAZREDNIKI

UČITELJPOUČUJEDOPOLDANSKE GOVORILNE UREELEKTRONSKI NASLOV
Anica BABNIKOPBanica.babnik(at)guest.arnes.si
Simona BLATNIKŠPO: 4. do 9. r (Ž)
IP: gimnastika
NIP: NIŠ 4, 5, 6
Kolesarski izpit
simona.blatnik(at)guest.arnes.si
Asta
ČEMAŽAR
OPB
GUM: 6. a, b
asta.cemazar(at)guest.arnes.si
Vesna KIRBIŠLUM: 6. do 9. r.
IP: LS 1, LS 2, LS 3
OPB
vesna.kirbis1(at)guest.arnes.si
Damjana KORITNIKOPBdamijana.koritnik(at)guest.arnes.si
Sara VRHOVECOPBsara.vrhovec(at)guest.arnes.si
Andreja KOZLEVČARGUM: 7. do 9. r.
OPZ in MPZ
andreja.kozlevcar(at)gust.arnes.si
Maša VIDENŠEKDKE: 7. r., 8. r.
IP: literarni klub
OPB
masa.vidensek(at)guest.arnes.si
Karmen NOVAKTJA: 1, a, b, 2. a, b, 3. a, b, 4. b, 8. r., 9. r.
NIP: NIN 5, NIN 6
karmen.novak3(at)guest.arnes.si
Janko ROŠELJŠPO: 4. do 9. r. (M)
IP: rokomet, odbojka
NIP: NIŠ 4, 5, 6
janko.roselj(at)guest.arnes.si
Andrejka
ROZMAN
GOS: 6. a, b
IP: sodobna priprava hrane
Vodja šolske prehrane
andrejka.rozman(at)guest.arnes.si
Jaka
SAJE
FIZ: 9. a, b
MAT: 8. r, 9. r
Pomočnik ravnateljice
jaka.saje(at)guest.arnes.si
Marjan TKAVCTIT: 6. do 8. r
FIZ: 8. a, b
IP: OGK, ELE, FVZ
NIP: NIT 4, 5, 6
marjan.tkavc(at)guest.arnes.si
Nataša ŽNIDERŠIČ ŠUSTERJV in OPB
Knjižničarka
natasa.znidersic(at)guest.arnes.si

SVETOVALNA SLUŽBA

  ELEKTRONSKI NASLOV
Slavica ŠKERJANECšolska psihologinjaslavica.skerjanec(at)guest.arnes.si
Cvetka KUKEC GROŠELJspecialna pedagoginjacvetka.kukec-groselj(at)guest.arnes.si
Kaja KOKELJšolska psihologinja
(nadomešča jo Sarah PETEK)
kaja.kokelj(at)guest.arnes.si
Lea VODIČKAspecialna pedagoginjalea.vodicka(at)gmail.com

ADMINISTRATIVNO-TEHNIČNI DELAVCI

  ELEKTRONSKI NASLOV
Katja BALONtajnica VIZkatja.balon(at)guest.arnes.si
Maja BARLEračunovodkinjaracunovodstvo.osljse(at)guest.arnes.si
Jožica GRILJadministratorkajozica.grilj(at)guest.arnes.si
  
Vlado HRShišnik
  
Francka ALJAŽkuharica
Agica VERŠNIKkuharica
Sonja ŠTIBERNIKkuharica
Marija LUSTEKkuharica
Katiuscia FERMENTOkuharica
Katarina ŠTOKARkuharica
  
Bojana LONČARčistilka
Vera MOŽINAčistilka
Urška FLORJANCčistilka
Magdalena SKALARčistilka
Munira MEDJITOSKAčistilka