Zaposleni

VODSTVO

  ELEKTRONSKI NASLOV
Nada PAJravnateljicanada.paj(at)ossentvid.si
Jaka SAJEpomočnik ravnateljicejaka.saje(at)ossentvid.si

UČITELJI

I. TRIADA

ODDELEKRAZREDNIČARKADRUGI UČITELJDOPOLDANSKE GOVORILNE UREELEKTRONSKI NASLOV(I)
1. aSimona VUZEM
Anica BABNIKsimona.vuzem(at)ossentvid.si
anica.babnik(at)ossentvid.si
1. bNevenka BABIČ KOZAMERNIK
Asta ČEMAŽARnevenka.kozamernik-babic(at)ossentvid.si
asta.cemazar(at)ossentvid.si
2. aMirjana KEBERmirjana.keber(at)ossentvid.si
2. bIrena TROŠTirena.trost(at)ossentvid.si
3. aIrena ŠMITirena.smit(at)ossentvid.si
3. bNika MALOVRHnika.malovrh(at)ossentvid.si

II. TRIADA

ODDELEKRAZREDNIČARKAPOUČUJEDOPOLDANSKE GOVORILNE UREELEKTRONSKI NASLOV
4. aNataša LAH4. a: SLO, MAT, LUM, GUM, DRU, NIT
natasa.lah(at)ossentvid.si
4. bPolona PETRIČ4. b: SLO, MAT, LUM, GUM, DRU, NITpolona.petric(at)ossentvid.si
5. aMarja GODLER5. a: SLO, MAT, GOS
5. a, b: DRU, LUM
6. a, b: ZGO, GEO
marja.godler(at)ossentvid.si
5. bNataša BOŽIČ5. b: SLO, MAT, GOS
5. a, b: NIT, GUM
6. a, b: NAR
natasa.bozic(at)ossentvid.si
6. aMarjan TKAVCTIT: 6. do 8. r.
FIZ: 8. r.
IP: OGK, ELE, FVZ
NIP: NIT 4, 5, 6
marjan.tkavc(at)ossentvid.si
6. bKaja KOKELJDSPkaja.kokelj(at)ossentvid.si

III. TRIADA

ODDELEKRAZREDNIČARKAPOUČUJEDOPOLDANSKE GOVORILNE UREELEKTRONSKI NASLOV
7. aHojka HOENIGMANTJA: 4. b, 5. a, 6. b, 7. a, 8. r., 9. r.hojka.hoenigman(at)ossentvid.si
7. bGetruda KOSTAJNŠEK POŠTRAKTJA: 6. a, 7. b, 8. r., 9. r.
IP: NI 1, NI 2, NI 3
gertruda.kostajnsek-postrak(at)ossentvid.si
8. aMaruška KERINSLO: 6. a, 8. r., 9. r.maruska.kerin(at)ossentvid.si
8. bMaja RUPNIK NOVAKGEO: 7. r., 8. r., 9. r.
ZGO: 7. r., 8. r., 9. r.
maja.rupnik-novak(at)ossentvid.si
9. a Aljaž SLIVNIKMAT: 6. a, 7. a, 8. r., 9. r.aljaz.slivnik(at)ossentvid.si
9. bMihaela ULČARNAR: 7. r.
BIO: 8. in 9. r.
KEM: 8. in 9. r.
mihaela.ulcar(at)ossentvid.si

UČITELJI NERAZREDNIKI

UČITELJPOUČUJEDOPOLDANSKE GOVORILNE UREELEKTRONSKI NASLOV
Simona BLATNIKŠPO: 5. do 9. r. (Ž)
IP: PLE, ŠZZ
NIP: NIŠ 4, 5, 6
simona.blatnik(at)ossentvid.si
Temida ČAMERNIKOPBtemida.camernik(at)ossentvid.si
Vesna KIRBIŠ SKUŠEKLUM: 6. do 9. r.
IP: LS 2, LS 3
vesna.kirbis(at)ossentvid.si
Damjana KORITNIKOPBdamjana.koritnik(at)ossentvid.si
Andreja KOZLEVČARGUM: 6. do 9. r.
OPZ in MPZ
andreja.kozlevcar(at)ossentvid.si
Karmen NOVAKTJA: 3. r., 4. a, 5. b, 8. r., 9. r.
NIP: NIN 5, NIN 6
karmen.novak(at)ossentvid.si
Luka NOVAKŠPO: 4. r. (M)
IP: ŠZZ
OPB
luka.novak(at)ossentvid.si
Janko ROŠELJŠPO: 5. do 9. r. (M)
IP: IŠPR, IŠPN, ŠZS
NIP: NIŠ 4, 5, 6
janko.roselj(at)ossentvid.si
Andrejka
ROZMAN
GOS: 6. a, b
Vodja šolske prehrane
andrejka.rozman(at)ossentvid.si
Jaka
SAJE
FIZ: 9. r.
MAT: 8. r., 9. r.
Pomočnik ravnateljice
jaka.saje(at)ossentvid.si
Jožef SKAZASLO: 6. b, 7. r., 8. r., 9. r.joze.skaza(at)ossentvid.si
Tajda ŠTRUKELJMAT: 6. b, 7. b, 8. r.
IP: UBE, MME, ROM
NIP: NIR 4, 5, 6
tajda.strukelj(at)ossentvid.si
Maša VIDENŠEKDKE: 7. r. in 8. r.
IP: FIL
OPB
masa.vidensek(at)ossentvid.si
Sara VRHOVECŠPO: 4. r. (Ž)
OPB
sara.vrhovec(at)ossentvid.si
Nataša ŽNIDERŠIČ ŠUSTERJV
Knjižničarka
natasa.znidersic(at)ossentvid.si
Darija PREMKTJA: 1. r., 2. r.
OPB

SVETOVALNA SLUŽBA

  ELEKTRONSKI NASLOV
Kaja KOKELJšolska psihologinjakaja.kokelj(at)ossentvid.si
Slavica ŠKERJANECšolska psihologinjaslavica.skerjanec(at)ossentvid.si
Lea VODIČKAspecialna pedagoginjalea.vodicka(at)ossentvid.si
Maja ZELIČspecialna pedagoginjamaja.zelic(at)ossentvid.si

ADMINISTRATIVNO-TEHNIČNI DELAVCI

  ELEKTRONSKI NASLOV
Katja BALONtajnica VIZtajnistvo(at)ossentvid.si
Maja BARLEračunovodkinjaracunovodstvo(at)ossentvid.si
Jožica GRILJadministratorkajozica.grilj(at)ossentvid.si
  
Vlado HRShišnik
  
Francka ALJAŽkuharica
Agica VERŠNIKkuharica
Sonja ŠTIBERNIKkuharica
Marija LUSTEKkuharica
Katiuscia FERMENTOkuharica
Katarina ŠTOKARkuharica
  
Bojana LONČARčistilka
Vera MOŽINAčistilka
Urška FLORJANCčistilka
Magdalena SKALARčistilka
Munira MEDJITOSKAčistilka

Dostopnost