Interesne dejavnosti

INTERESNE DEJAVNOSTI NAŠIH UČITELJEV

INTERESNA DEJAVNOSTUČITELJRAZREDDANURA
Gledališki krožekSimona Vuzem
1. in 2. razredtorek13.15 - 14.00
Mirjana Keber3. do 5. razredpetek7.30 - 8.15
6. do 9. razredasreda13.15 - 14.00
oz. po dogovoru
Otroški pevski zbor
(obvezna avdicija)
Andreja Kozlevčar2. in 3. razred
ponedeljek13.10 - 13.55
4. in 5. razredponedeljek14.00 - 14.45
6. in 7. razredponedeljekpredura
8. in 9. razredtorekpredura
Glasbena delavnicaIrena Trošt1. razredsreda12.25 - 13.10
KresničkaMarijana Keber,
Temida Čamernik
2. razredsreda12.25 - 13.10
Ročna delaNevenka Babič Kozamernik,
Nika Malovrh,
Simona Vuzem
1. do 3. razredponedeljek13.15 - 14.00
UstvarjalnicaIrena Šmit3. a razredpo dogovoru
Likovni krožekNika Malovrh3. b razredpo dogovoru
FLL jr.Nataša Božič,
Nataša Lah
4. in 5. razredčetrtek12.40 - 13.25
FLLNataša Božič,
Nataša Lah
6. do 9. razredčetrtek13.30 - 14.15
Joga za otrokeNevenka Babič Kozamernik1. do 4. razredčetrtek13.30 - 14.20
ŠŠD - NogometJanko Rošelj5. in 6. razredponedeljek13.00 - 13.45
Med dvema ognjemaJanko Rošelj
1. in 2. razredponedeljek14.00 - 14.45
Simona Blatnik3., 4. in 5. razredsreda14.00 - 14.45
Vesela šolaAnastazija Čemažarod 4. razreda naprejpo dogovoru
PogumPolona Petrič4. do 9. razredpo dogovoru
RašicaJožef Skaza6. do 9. razredtorek7.30 - 8.15
Novinarski - fotografski krožekMaruška Kerin,
Tajda Štrukelj
6. do 9. razredpo dogovoru
Pogovorni krožekSlavica Škerjanec,
Kaja Kokelj
7. do 9. razredpo dogovoru
ŠahAljaž Slivnik6. do 9. razredpo dogovoru
MEPIMaruška Kerin
9. razredpo dogovoru

INTERESNE DEJAVNOSTI ZUNANJIH IZVAJALCEV

Večina interesnih dejavnosti zunanjih izvajalcev je plačljivih.
Glede prijave se lahko pozanimate na sedežu društva. Nekatere prijavnice nam prinesejo na šolo in jih učenci lahko dobijo v tajništvu.

 

INTERESNA DEJAVNOSTRAZREDDANURA
KOŠARKA
Športno društvo Šentvid-Ljubljana
učenke od 2. do 6. razredatorek14.45 - 15.45 in
15.45 - 16.45
SMUČARSKI SKOKI
Smučarsko društvo Dolomiti
1. do 4. razredsreda15.30 - 16.15
TENIS
Športno društvo Šmartno Tacen
1. do 3. razredponedeljek, petek15.15 - 16.00
KOŠARKA
Športno društvo Otroška košarkaška šola Ljuljana
učenci od 1. do 3. razredačetrtek14.30 - 16.00
NOGOMET
Športno društvo Otroška nogometna šola Ljubljana
učenci od 1. do 4. razredačetrtek13.45 - 15.15
RITMIČNA GIMNASTIKA
Športno društvo Špička
1. do 5. razredpetek13.45 - 14.30 in
14.45 - 16.15
GLASBENA ŠOLA
Glasbena šola Strunica
po dogovoru
TABORNIKI
Rod Beli bober
po dogovoru
ŠPORTNO PLEZANJE
Planinsko društvo Rašica
po dogovoru
Dostopnost