Učitelji

I. TRIADA

ODDELEKRAZREDNIČARKADRUGI UČITELJDOPOLDANSKE GOVORILNE UREELEKTRONSKI NASLOV
1. aMirjana KEBER
Temida ČAMERNIKtorek, 11.50-12.35
mirjana.keber(at)ossentvid.si
temida.camernik(at)ossentvid.si
1. bIrena TROŠTAnica BABNIKponedeljek, 11.50-12.35irena.trost(at)ossentvid.si
anica.babnik(at)ossentvid.si
2. aSimona VUZEMsreda, 10.10-10.55simona.vuzem(at)ossentvid.si
2. bNevenka
BABIČ KOZAMERNIK
sreda, 11.00-11.45nevenka.kozamernik-babic(at)ossentvid.si
3. aIrena ŠMITsreda, 11.00-11.45irena.smit(at)ossentvid.si
3. bNika MALOVRHsreda, 10.10-10.55nika.malovrh(at)ossentvid.si

II. TRIADA

ODDELEKRAZREDNIČARKAPOUČUJEDOPOLDANSKE GOVORILNE UREELEKTRONSKI NASLOV
4. aNataša LAH4. a: SLJ, MAT, LUM, GUM, DRU, NIT, ŠPOponedeljek, 10.10-10.55natasa.lah(at)ossentvid.si
4. bAsta
ČEMAŽAR
4. b: SLJ, MAT, LUM, GUM, DRU, NIT, ŠPOsreda, 10.10-10.55asta.cemazar(at)ossentvid.si
5. aMarja GODLER5. a: SLO, MAT, GOS
5. a, b: DRU, LUM
6. a, b: ZGO, GEO
ponedeljek, 12.40-13.25marja.godler(at)ossentvid.si
5. bNataša BOŽIČ5. b: SLO, MAT, GOS
5. a, b: NIT, GUM
6. a, b: NAR
sreda, 11.50-12.35natasa.bozic(at)ossentvid.si
6. aTajda ŠTRUKELJMAT: 6. a, 7. b, 9. r.
IP: UBE, ROM, MME
NIP: NRA 4, 5, 6
torek, 11.50-12.35tajda.strukelj(at)ossentvid.si
6. bBarbara
ŠVARC FAJDIGA
MAT: 6. b, 8. r.
FIZ: 8. in 9. r.
IP: ZVE
ponedeljek, 11.50-12.35barbara.svarc-fajdiga(at)ossentvid.si

III. TRIADA

ODDELEKRAZREDNIČARKAPOUČUJEDOPOLDANSKE GOVORILNE UREELEKTRONSKI NASLOV
7. aMarjan
TKAVC
TIT: 6. r.−8. r.
IP: ELE, OGL, FVZ
NIP: NTE 4, 5, 6
torek, 9.05-9.50 marjan.tkavc(at)ossentvid.si
7. bKaja KOKELJDSP, ISPpo dogovorukaja.kokelj(at)ossentvid.si
8. aHojka
HOENIGMAN
TJA: 4. b, 5. b, 6. a, 7. b, 8. r., 9. r.četrtek, 11.00-11.45hojka.hoenigman(at)ossentvid.si
8. bGertruda
KOSTAJNŠEK POŠTRAK
TJA: 6. b, 7. a, 8. r., 9. r.
IP: NI1, NI2, NI 3
torek, 10.10-10.55gertruda.kostajnsek-postrak(at)ossentvid.si
9. a Mihaela
ULČAR
BIO: 8. in 9. r.
KEM: 8. in 9. r.
NAR: 7. r.
ponedeljek, 11.00-11.45 mihaela.ulcar(at)ossentvid.si
9. bMaja
NOVAK RUPNIK
ZGO: 7. r.−9. r.
GEO: 7. r.−9. r.
četrtek, 9.05-9.50maja.novak-rupnik(at)ossentvid.si

UČITELJI NERAZREDNIKI

UČITELJPOUČUJEDOPOLDANSKE GOVORILNE UREELEKTRONSKI NASLOV
Ksenija
BERNETIČ
TJA: 1. a, 1. b, 2. a, 2. b
OPB
petek, 9.05-9.50ksenija.bernetic(at)ossentvid.si
Simona BLATNIKŠPO: 5. r.−9. r. (Ž)
IP: IŠPO, ŠSP
NIP: NŠP 4, 5, 6
četrtek, 10.10-10.55simona.blatnik(at)ossentvid.si
Maruška KERINSLJ: 8. r., 9. r.
pomočnica ravnatelja
ponedeljek, 10.10-10.55maruska.kerin(at)ossentvid.si
Vesna KIRBIŠ SKUŠEKLUM: 6. r.−9. r.
IP: LS1, LS 3
torek, 10.10-10.55vesna.kirbis(at)ossentvid.si
Damjana KORITNIKOPBpo dogovorudamjana.koritnik(at)ossentvid.si
Andreja KOZLEVČARGUM: 6. r.−9. r.
OPZ in MPZ
ponedeljek, 11.00-11.45andreja.kozlevcar(at)ossentvid.si
Karmen NOVAKTJA: 3. r., 4. a, 5. a, 8. r., 9. r.
NIP: NIN5, NIN6
ponedeljek, 11.00-11.45karmen.novak(at)ossentvid.si
Luka NOVAKOPBpo dogovoruluka.novak(at)ossentvid.si
Polona PETRIČOPBpo dogovorupolona.petric(at)ossentvid.si
Nina
RESNIK (nadomešča Maša VIDENŠEK)
DKE: 7. in 8. r.
OPB
IP: RET
po dogovorunina.resnik(at)ossentvid.si
masa.vidensek(at)ossentvid.si
Janko ROŠELJŠPO: 5. r.−9. r. (M)
IP: IŠPK, IŠPN, ŠZZ
NIP: NŠP 4, 5, 6
ponedeljek, 11.00-11.45janko.roselj(at)ossentvid.si
Andrejka
ROZMAN
GOS: 6. a, b
vodja prehrane
po dogovoruandrejka.rozman(at)ossentvid.si
Jožef SKAZASLO: 7. r., 8. r., 9. r.ponedeljek, 9.05-9.50joze.skaza(at)ossentvid.si
Aljaž
SLIVNIK
MAT: 7. a, 8. r., 9. r.ponedeljek, 10.10-10.55aljaz.slivnik(at)ossentvid.si
Nataša ŽNIDERŠIČ ŠUSTERJV
Knjižničarka
po dogovorunatasa.znidersic(at)ossentvid.si
Janja ZVERSLJ: 6. r
OPB
torek, 11.00-11.45janja.zver(at)ossentvid.si

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE – SEZNAM

Dostopnost