Izbirni predmeti

 

NEOBVEZNI IZBIRNI PREDMETI

 

Spodnji neobvezni izbirni predmeti se bodo izvajali v šolskem letu 2022/2023.

PREDMETUČITELJRAZREDDANURA
Angleščina 1Ksenija Bernetič1. A
torek

petek
5. šolska ura
(11:50 - 12:35)
3. šolska ura
(10:10 - 10:55)
Angleščina 1Ksenija Bernetič1. B
ponedeljek

petek
5. šolska ura
(11:50 - 12:35)
2. šolska ura
(9:05 - 9:50)
Nemščina 5Karmen Novak5. razredponedeljek

petek
6. šolska ura
(12:40 - 13:25)
6. šolska ura
(12:40 - 13:25)
Nemščina 6Karmen Novak6. razredčetrtek

petek
6. šolska ura
(12:40 - 13:25)
6. šolska ura
(12:40 - 13:25)
Šport 4Simona Blatnik
4. razredčetrtek6. šolska ura
(12:40 - 13:25)
Šport 5 in 6Janko Rošelj
5. in 6. razredponedeljek6. šolska ura
(12:40 - 13:25)
Računalništvo 4Tajda Štrukelj4. razredčetrtekpredura
(7:30 - 8:15)
Računalništvo 5Tajda Štrukelj5. razredsreda6. šolska ura
(12:40 - 13:25)
Računalništvo 6Tajda Štrukelj6. razredpetekpredura
(7:30 - 8:15)
Tehnika 4Marjan Tkavc4. razredsreda7. šolska ura
(13:30 - 14:15)
Tehnika 5 in 6Marjan Tkavc5. in 6. razredpetek6. šolska ura
(12:40 - 13:25)

Več informacij: neobvezni izbirni predmeti

 

OBVEZNI IZBIRNI PREDMETI

 

Spodnji obvezni izbirni predmeti se bodo izvajali v šolskem letu 2022/2023.

PREDMETUČITELJRAZREDDANURA
Nemščina IGertruda Kostajnšek Poštrak7. razredponedeljek

sreda
6. šolska ura
(12:40 - 13:25)
7. šolska ura
(13:30 - 14:15)
Nemščina IIGertruda Kostajnšek Poštrak8. razredtorek

petek
6. šolska ura
(12:40 - 13:25)
6. šolska ura
(12:40 - 13:25)
Nemščina IIIGertruda Kostajnšek Poštrak9. razredtorek

sreda
7. šolska ura
(13:30 - 14:15)
6. šolska ura
(12:40 - 13:25)
KošarkaJanko Rošelj7. do 9. razredpetek6. in 7. šolska ura
(12:40 - 14:20)
NogometJanko Rošelj7. in 8. razred2. polletje
OdbojkaSimona Blatnik7. do 9. razred2. polletje
Šport za zdravje/sprostitevSimona Blatnik
Janko Rošelj
7. do 9. razredvikend tabor
Urejanje besedilTajda Štrukelj7. razredtorek6. in 7. šolska ura
(12:40 - 14:20)
MultimedijaTajda Štrukelj8. razredponedeljek6. šolska ura
(12:40 - 13:25)
Računalniška omrežjaTajda Štrukelj9. razred2. polletje
Zvezde in vesolje Barbara Švarc Fajdiga 7. do 9. razredčetrtek6. šolska ura
(12:40 - 13:25)
Likovno snovanje IVesna Kirbiš Skušek7. razredponedeljek6. in 7. šolska ura
(12:40 - 14:20)
Likovno snovanje IIIVesna Kirbiš Skušek9. razred2. polletje
Obdelava gradiv: kovineMarjan Tkavc7. in 8. razred2. polletje
ElektrotehnikaMarjan Tkavc7. do 9. razredtorek6. in 7. šolska ura
(12:40 - 14:20)
Filmska vzgojaMarjan Tkavc7. do 9. razredčetrtek6. in 7. šolska ura
(12:40 - 14:20)
RetorikaNina Resnik9. razredtorekpredura
(7:30 - 8:15)

Več informacij: obvezni izbirni predmeti

Dostopnost