Zaposleni

VODSTVO

  ELEKTRONSKI NASLOV
Jaka SAJEravnateljjaka.saje(at)ossentvid.si
Maruška KERINpomočnica ravnateljamaruska.kerin(at)ossentvid.si

UČITELJI

I. TRIADA

ODDELEKRAZREDNIČARKADRUGI UČITELJDOPOLDANSKE GOVORILNE UREELEKTRONSKI NASLOV
1. aMirjana KEBER
Temida ČAMERNIKtorek, 11.50-12.35
mirjana.keber(at)ossentvid.si
temida.camernik(at)ossentvid.si
1. bIrena TROŠTAnica BABNIKponedeljek, 11.50-12.35irena.trost(at)ossentvid.si
anica.babnik(at)ossentvid.si
2. aSimona VUZEMsreda, 10.10-10.55simona.vuzem(at)ossentvid.si
2. bNevenka
BABIČ KOZAMERNIK
sreda, 11.00-11.45nevenka.kozamernik-babic(at)ossentvid.si
3. aIrena ŠMITsreda, 11.00-11.45irena.smit(at)ossentvid.si
3. bNika MALOVRHsreda, 10.10-10.55nika.malovrh(at)ossentvid.si

II. TRIADA

ODDELEKRAZREDNIČARKAPOUČUJEDOPOLDANSKE GOVORILNE UREELEKTRONSKI NASLOV
4. aNataša LAH4. a: SLJ, MAT, LUM, GUM, DRU, NIT, ŠPOponedeljek, 10.10-10.55natasa.lah(at)ossentvid.si
4. bAsta
ČEMAŽAR
4. b: SLJ, MAT, LUM, GUM, DRU, NIT, ŠPOsreda, 10.10-10.55asta.cemazar(at)ossentvid.si
5. aMarja GODLER5. a: SLO, MAT, GOS
5. a, b: DRU, LUM
6. a, b: ZGO, GEO
ponedeljek, 12.40-13.25marja.godler(at)ossentvid.si
5. bNataša BOŽIČ5. b: SLO, MAT, GOS
5. a, b: NIT, GUM
6. a, b: NAR
sreda, 11.50-12.35natasa.bozic(at)ossentvid.si
6. aTajda ŠTRUKELJMAT: 6. a, 7. b, 9. r.
IP: UBE, ROM, MME
NIP: NRA 4, 5, 6
torek, 11.50-12.35tajda.strukelj(at)ossentvid.si
6. bBarbara
ŠVARC FAJDIGA
MAT: 6. b, 8. r.
FIZ: 8. in 9. r.
IP: ZVE
ponedeljek, 11.50-12.35barbara.svarc-fajdiga(at)ossentvid.si

III. TRIADA

ODDELEKRAZREDNIČARKAPOUČUJEDOPOLDANSKE GOVORILNE UREELEKTRONSKI NASLOV
7. aMarjan
TKAVC
TIT: 6. r.−8. r.
IP: ELE, OGL, FVZ
NIP: NTE 4, 5, 6
torek, 9.05-9.50 marjan.tkavc(at)ossentvid.si
7. bKaja KOKELJDSP, ISPpo dogovorukaja.kokelj(at)ossentvid.si
8. aHojka
HOENIGMAN
TJA: 4. b, 5. b, 6. a, 7. b, 8. r., 9. r.četrtek, 11.00-11.45hojka.hoenigman(at)ossentvid.si
8. bGertruda
KOSTAJNŠEK POŠTRAK
TJA: 6. b, 7. a, 8. r., 9. r.
IP: NI1, NI2, NI 3
torek, 10.10-10.55gertruda.kostajnsek-postrak(at)ossentvid.si
9. a Mihaela
ULČAR
BIO: 8. in 9. r.
KEM: 8. in 9. r.
NAR: 7. r.
ponedeljek, 11.00-11.45 mihaela.ulcar(at)ossentvid.si
9. bMaja
NOVAK RUPNIK
ZGO: 7. r.−9. r.
GEO: 7. r.−9. r.
četrtek, 9.05-9.50maja.novak-rupnik(at)ossentvid.si

UČITELJI NERAZREDNIKI

UČITELJPOUČUJEDOPOLDANSKE GOVORILNE UREELEKTRONSKI NASLOV
Ksenija
BERNETIČ
TJA: 1. a, 1. b, 2. a, 2. b
OPB
petek, 9.05-9.50ksenija.bernetic(at)ossentvid.si
Simona BLATNIKŠPO: 5. r.−9. r. (Ž)
IP: IŠPO, ŠSP
NIP: NŠP 4, 5, 6
četrtek, 10.10-10.55simona.blatnik(at)ossentvid.si
Maruška KERINSLJ: 8. r., 9. r.
pomočnica ravnatelja
ponedeljek, 10.10-10.55maruska.kerin(at)ossentvid.si
Vesna KIRBIŠ SKUŠEKLUM: 6. r.−9. r.
IP: LS1, LS 3
torek, 10.10-10.55vesna.kirbis(at)ossentvid.si
Damjana KORITNIKOPBpo dogovorudamjana.koritnik(at)ossentvid.si
Andreja KOZLEVČARGUM: 6. r.−9. r.
OPZ in MPZ
ponedeljek, 11.00-11.45andreja.kozlevcar(at)ossentvid.si
Karmen NOVAKTJA: 3. r., 4. a, 5. a, 8. r., 9. r.
NIP: NIN5, NIN6
ponedeljek, 11.00-11.45karmen.novak(at)ossentvid.si
Luka NOVAKOPBpo dogovoruluka.novak(at)ossentvid.si
Polona PETRIČOPBpo dogovorupolona.petric(at)ossentvid.si
Nina
RESNIK (nadomešča Maša VIDENŠEK)
DKE: 7. in 8. r.
OPB
IP: RET
po dogovorunina.resnik(at)ossentvid.si
masa.vidensek(at)ossentvid.si
Janko ROŠELJŠPO: 5. r.−9. r. (M)
IP: IŠPK, IŠPN, ŠZZ
NIP: NŠP 4, 5, 6
ponedeljek, 11.00-11.45janko.roselj(at)ossentvid.si
Andrejka
ROZMAN
GOS: 6. a, b
vodja prehrane
po dogovoruandrejka.rozman(at)ossentvid.si
Jožef SKAZASLO: 7. r., 8. r., 9. r.ponedeljek, 9.05-9.50joze.skaza(at)ossentvid.si
Aljaž
SLIVNIK
MAT: 7. a, 8. r., 9. r.ponedeljek, 10.10-10.55aljaz.slivnik(at)ossentvid.si
Nataša ŽNIDERŠIČ ŠUSTERJV
Knjižničarka
po dogovorunatasa.znidersic(at)ossentvid.si
Janja ZVERSLJ: 6. r
OPB
torek, 11.00-11.45janja.zver(at)ossentvid.si

SVETOVALNA SLUŽBA

  ELEKTRONSKI NASLOV
Kaja KOKELJšolska psihologinja, izvajalka DSPkaja.kokelj(at)ossentvid.si
Slavica ŠKERJANECšolska psihologinjaslavica.skerjanec(at)ossentvid.si
Lea VODIČKApedagoginja, izvajalka DSPlea.vodicka(at)ossentvid.si
Maja ZELIČspecialna pedagoginja, izvajalka DSPmaja.zelic(at)ossentvid.si

ADMINISTRATIVNO-TEHNIČNI DELAVCI

  ELEKTRONSKI NASLOV
Katja BALONtajnica VIZtajnistvo(at)ossentvid.si
Maja BARLEračunovodkinjaracunovodstvo(at)ossentvid.si
Jožica GRILJadministratorkajozica.grilj(at)ossentvid.si
  
Vlado HRShišnik
  
Francka ALJAŽkuharica
Agica VERŠNIKkuharica
Sonja ŠTIBERNIKkuharica
Marija LUSTEKkuharica
Katiuscia FERMENTOkuharica
Katarina ŠTOKARkuharica
  
Bojana LONČARčistilka
Vera MOŽINAčistilka
Munira MEDJITOSKAčistilka
Marija Škulj SAGRKOVIĆčistilka

Dostopnost