1. Ljubljanski maraton, sobota, 22. 10. 2022.

Na spodnji povezavi si lahko preberete uradne informacije o poteku dogodka.

Štartne številke, majice, prijavnice bodo učenci dobili v ŠOLI, v PETEK – pri pouku (šele v četrtek jih začnejo razdeljevati).

ZBOR v soboto, predvsem za MLAJŠE učence (1. – 5. razred), je ob 12. 15 pred Opero, kjer se bomo skupaj ogreli, spoznali »šolsko tablo« do katere je potrebno priti v cilju. Starši sami odpeljete otroka na štart (avtobusna postaja Konzorcij) in ga v cilju prevzamete od učiteljev pri »šolski tabli« (pri Sidru).

Starejši učenci sami poskrbijo za primerno ogrevanje in gredo sami na štart.

Štartno številko si je potrebno OBVEZNO pripeti na prsni koš.

Čip-ov NI POTREBNO vračati.

Upoštevajte (zaenkrat) slabo vremensko napoved, poskrbite za topla in rezervna oblačila.

Za dodatne informacije ali morebitno odpoved pokličite na tel. št.: 040 437 839 (Simona).

Športni pozdrav!