Vabim vas k sodelovanju v projektu Girls_Do_Code, s katerim v novem šolskem letu pričenja podjetje Digit School d.o.o v sodelovanju z nekaterimi ljubljanskimi osnovnimi šolami.

Gre za projekt, v katerem organizator želi 112 deklet na brezplačnih tedenskih srečanjih naučiti osnov programiranja in logičnega mišljenja.
Projekt se bo pričel oktobra 2019 in bo trajal do konca februarja 2020.
Ciljna skupina projekta so učenke od 3. do 6. razreda, ki bi enkrat tedensko od 14.15 do 15.45 obiskovale delavnice osnov programiranja. Delavnice bodo potekale na dveh lokacijah v Ljubljani. Za brezplačen prevoz od šole na lokacijo delavnic ter nazaj v šolo bo poskrbljeno.
Opis projekta.

Predstavitvene delavnice za učenke bodo na naši šoli potekale v petek, 13. 9. 2019, ob 14.00, v računalniški učilnici.

Vabljene!