Na zadnji šolski dan smo se učenci in učitelji celotne šole zbrali v Ljudskem domu. Najprej nas je nagovoril ravnatelj šole, ki je poudaril, da smo se danes zbrali s tremi razlogi. Eden od njih je zagotovo, da proslavimo naše celoletno šolsko delo. Drugi razlog je, da bo naša država Slovenija 25.6. praznovala svoj rojstni dan. Tretji pa, da smo s skupnimi močni in zagnanostjo osvojili prvo mesto v kategoriji največ zbranih elektronskih aparatov. Ravnatelj je nato podelil priznanja trem učencem, ki so osvojili visoka mesta na državnih temovanjih. Na oder je stopil Challe Sale in dvorana je zabučala od navdušenja. Takoj nas je osvojil s svojo energijo, besedami in glasbo. Super zaključek šolskega leta.