Zaključna prireditev 6. LIKfest, Pionirski dom

Po uspešnem natečaju 6. LIKfest in razstavi likovnih izdelkov, smo bili v Pionirski dom povabljeni tudi na zaključno prireditev s podelitvijo priznanj. Med odličnimi deli otrok in učencev skoraj vseh ljubljanskih vrtcev in šol, so bile posebej uspešne tri učenke naše šole: Lara Volavšek 9. a, Eglentina Rexhebecaj 9. b,  in Manca Koprivec 1. a. Njihove umetnine so tudi v katalogu, ki je izšel ob tej priložnosti.

Ker s Pionirskim domom zelo dobro sodelujemo in ker je pri likovnem pouku nastalo še mnogo lepih likovnih izdelkov, nas je Pionirski dom nagradil še s ponudbo, da likovna dela razstavimo v dodatnem terminu,  v mesecu juliju. Učiteljice bomo še pred koncem leta šolskega leta izbrale izdelke in vas o tem obvestile.

Po kulturnem programu smo si ogledali razstavo izbranih likovnih del in se zadržali na ustvarjalnih delavnicah.