V sredo, 12. 2. 2020, planiramo zimski športni dan. Športni dan bo za vse učence potekal v Kranjski Gori oziroma v Planici. Ceno avtobusnega prevoza bomo pokrili iz šolskega sklada.

Izbirate lahko med naslednjimi aktivnostmi:

• SMUČANJE v Kranjski Gori;

Cena smučarske vozovnice: 15 €

Obvezna je pregledana in servisirana smučarska oprema (obvezna čelada) ter zelo dobro smučarsko znanje (uporaba vseh razpoložljivih smučarskih prog).

• TEK NA SMUČEH v Planici;

Cena koriščenja tekaške proge je 2 €, izposoja celotne opreme: 15 €. Tisti, ki imajo svojo tekaško opremo, jo vzamejo s seboj.

Obvezna zimska oblačila in obutev.

• POHOD v Tamar;

Cena: brezplačno.

Obvezna so zimska oblačila in obutev.

Povratek v Šentvid (iz vseh aktivnosti) do 16. ure. Natančnejše informacije o odhodu in povratku sporočimo dan pred odhodom!

Smučarske karte, uporaba tekaških prog in izposoja tekaške opreme se plačajo po položnici.

Prehrana: učenci, ki so prijavljeni na kosilo, vzamejo s seboj lunch pakete, ostali pa ga lahko tudi naročijo ali odjavijo pri vodji šolske prehrane (do četrtka, 6.2.2020) oziroma sami poskrbijo za prehrano.

Odločitev o vaši izbiri športne aktivnosti boste povedali na uri športa (do četrtka, 6. 2. 2020).

S športnimi pozdravi!

Aktiv športa