Ob 120–letnici ustanovitve prve mizarske zadruge na Kranjskem. Je v okviru Četrtne skupnosti Šentvid potekal likovni, literarni in tehnični natečaj z naslovom Vsaka omara je bila najprej drevo.

V  projektu so sodelovale tukajšnje osnovne šole in ena gimnazija. Na natečaj je prispelo 87 izdelkov. od tega 48 na likovnem področju, 9 na literarnem in 30 na tehničnem.

Učenci OŠ Šentvid so bili na tečaju v vseh kategorijah zelo uspešni. Čestitamo!

V vseh treh triadah so na likovnem področju zasedli prvo mesto, prva triada je zasedla vsa prva tri mesta, na literarnem in tehničnem področju so osvojili skoraj vsa nagrajena mesta.

Čestitamo. 16. junija je bila pred šolo podelitev priznanj in nagrad udeležencem natečaja. Fotografije izdelkov bodo na ogled v parku pred šolo. Vabljeni!